Viacdielny obraz z fotky

Akcia

Viacdielny obraz z fotky

Katalógové číslo: -
Vymazať

Popis

Viacdielny obraz z fotky

Horúcim trendom sú v súčasnosti jednoznačne viacdielny obraz z fotky a vy by ste si to nemali nechať ujsť. Za najlepšiu cenu ponúkame na našom e-shope 5 dielne obrazy z vlastnej fotky v tej najvyššej kvalite. 5 dielna séria vytvorí na stene vo vašej domácnosti alebo v kancelárskych priestoroch príjemnú koláž. Najmenšia fotografia vytlačená na plátno tvorí stredový kus a má rozmery 40cm x 40cm. Obklopená je 4 väčšími fotografiami vytlačenými na plátno s rozmermi 80cm x 40cm.

Kvalitné bavlnené plátno na 5 dielny obraz z fotky

Samozrejmosťou je, že každú jednu fotografiu z 5 dielnej série tlačíme na kvalitné bavlnené plátno dovezené od overených výrobcov z Talianska. Fotografie tlačíme na plátno vďaka profesionálnemu vybaveniu a kvalitným farbám, ktoré sú odolné voči vode, ale aj voči UV žiareniu. Farby nezapáchajú a neškodia životnému prostrediu.

Rovnako priateľské sú k životnému prostrediu aj drevené rámy, na ktoré sériu 5 obrazov vytlačených na plátno naťahujeme. Vyrobené sú z kvalitného dreva získaného v ekologických lesoch. Môžete mať istotu, že drevený rám sa časom neohne, nezlomí a nezdeformuje. Aj po niekoľkých rokoch bude séria 5 obrazov s vlastnou fotkou vyzerať ako nová.

Závesný systém na viacdielnom obraze z fotky už namontovaný na obrazoch z fotky

Súčasťou každého zo setu obrazov je závesný systém, vďaka ktorému hravo zvládne tvorbu koláže na stene naozaj každý. Každý jeden obraz zo série starostlivo balíme do bublinkovej a strečovej fólie. Do 3 dní od vytvorenia objednávky budú obrazy kuriérskou službou bezpečne doručené až pred vaše dvere.

Náhľad viacdielneho obrazu z fotky na Váš mail

Ak si chcete byť istí, že séria 5 obrazov bude na vašej stene vyzerať naozaj dobre, využite možnosť vizualizácie v našom systéme. Po vytvorení objednávky vám zašleme náhľad a do tlače sa pustíme až vtedy, keď s ním budete maximálne spokojní. Tak isto vás upozorníme na prípadné nekvalitné fotografie, vďaka čomu sa nestane, že sa na vašej stene ocitne obraz s rozmazanou fotografiou. Základom je pre nás komunikácia, vďaka ktorej sa aj na vašej stene už čoskoro môže ocitnúť dokonalá 5 dielna séria obrazov s fotkou.

Ďalšie informácie

Počet dielov

3 dielny obraz, 5 dielny obraz, 7 dielny obraz

Veľkosť viacdielneho obrazu

100×80 cm, 120×60 cm, 125×100 cm, 140×80 cm, 150×120 cm, 175×100 cm, 180×90 cm, 210×120 cm, 90×45 cm