Fotky na plátne-sety

Akcia

Fotky na plátne-sety

Katalógové číslo: sety obrazov na platno
Vymazať

Popis

Fotky na plátne-sety

Pýtate sa, ako si kreatívnym a jedinečným spôsobom vydekorovať domácnosť? Ideálnym riešením sú fotky na plátne-sety s motívom podľa vlastného výberu. Podľa toho, pre aký motív sa rozhodnete, sa set obrazov dokonale hodí nielen so obývačky, ale aj do spálne či do detskej izby. Set niekoľkých obrazov môže byť aj príjemným doplnkom kancelárskych priestorov alebo môže poslúžiť ako darček pre vašich blízkych.

Sety obrazov na stenu-ideálne skrášlenie bytu či domu

Jeden fotoobraz na stenu je skvelou dekoráciou, séria obrazov s motívom podľa vlastného výberu je však skutočný unikát. Podobne ako pri samostatných obrazoch, aj v prípade sérii obrazov s vlastnou fotografiou platí, že tlačíme vysokokvalitnými tlačiarňami na tie najkvalitnejšie plátna. Tie sú natiahnuté na rám vyrobené z ekologicky získaného dreva, ktoré sa časom neohýba a nedeformuje. Farby, ktoré používame, nie sú škodlivé a nezapáchajú.

Fantázii sa pri fotkách na plátno a setoch medze nekladú

Pri setoch obrazov máte absolútne voľnú ruku a záleží len na vašej fantázii, v akej veľkosti, farbe či formáte si ich u nás necháte vyhotoviť. Zo série štyroch, piatich či viacerých obrazov si môžete nechať vyrobiť koláž podľa vlastných predstáv. Fotografie môžu byť vzájomne poprepájané ale nemusia, môžu byť farebné, alebo čierno-biele a môžu mať aj odlišné rozmery. Napríklad, centrom dekorácie môže byť fotografia vytlačená na plátno s rozmermi 70cm x 70cm a bude obklopená menšími fotografiami s rozmermi 20cm x20cm.

Cena a kvalita vo vynikajúcom pomere

Sety obrazov sú odolné voči vode aj voči UV žiareniu, vďaka čomu ostávajú ako nové a bez poškodení aj po rokoch. Súčasťou každého obrazu je praktický závesný systém, vďaka ktorému si po doručení obrazov k vám domov skrášlite steny rýchlo a jednoducho.

Nemusíte sa obávať, že vás séria obrazov vyjde príliš draho. K svojim zákazníkom sme féroví a snažíme sa, aby si u nás každý našiel svoj vysnívaný obraz. Naše diela sú preto nielen vysoko kvalitné, ale sú zároveň aj cenovo dostupné. Stačí za pomoci niekoľkých kliknutí objednať a do troch dní bude celá séria bezpečne doručená k vám domov.

Ďalšie informácie

Veľkosť setu

3 obrazy 45×30 cm, 9 obrazov 30×30 cm, 1 obraz 35x35cm + 4 obrazy 80×40 cm, 1 obraz 55×55 cm + 5 obrazov 25×25 cm, 1 obraz 70×70 cm + 6 obrazov 20×20 cm, 1 obraz 75×50 cm + 1 obraz 55×35 cm + 2 obrazy 35×25 cm, 1 obraz 75×50 cm + 2 obrazy 35×25 cm, 1 obraz 85×40 cm + 4 obrazy 40x40cm

Farebnosť obrazu

Farebný obraz, Čiernobiely obraz